Wydział Form Przemysłowych - ASP KRAKÓW

Login:

Hasło:

Ostatnio dodane

2018.07.20
Danuta Urbanowicz
Danuta Urbanowicz (1932—2018) — polska malarka. Ukończył ...

|czytaj|

2018.07.19
Dziekanat Wydziału Form Przemysłowych-przerwa urlopowa
Uprzejmie informujemy, że w dniach od 25 lipca 2018 do 17 sierpnia 20 ...

|czytaj|

2018.07.16
nowa zakładka - TEORIA DESIGNU
Zapraszamy do nowej zakladki w menu głównym, na stronie gdzie ...

|czytaj|

2017.01.13
Colour Culture Science - księga abstraktów
Książka abstraktów wystąpień uczestników Międzynarodowej ...

|czytaj|

Polecane linki

|Więcej|

Start » Aktualności » sukcesy

Rozstrzygnięcie konkursu na znak Koła Młodych ZPAP Okręg Krakowski

2018.02.23, Anna Myczkowska-Szczerska

Niezwykle miło nam poinformować, że dnia 23 lutego 2018 roku jury w składzie:
mgr Joanna Warchoł – prezes Okręgu Krakowskiego ZPAP (przewodnicząca jury),
mgr Bożena Boba-Dyga – opiekun Koła Młodych Okręgu Krakowskiego ZPAP, vice-przewodnicząca Sekcji Konserwacji Dzieł Sztuki Okręgu Krakowskiego ZPAP, vice-przewodnicząca Ogólnopolskiej Rady Konserwatorów Dzieł Sztuki przy Zarządzie Głównym ZPAP (komisarz konkursu),
mgr Leonard Pędziałek – artysta grafik,
dr Anna Szwaja – Wydział Form Przemysłowych ASP w Krakowie,
mgr Piotr Hojda – Wydział Form Przemysłowych ASP w Krakowie,
mgr Kaja Kordas – Wydział Form Przemysłowych ASP w Krakowie,
mgr Oskar Walczak – projektant komunikacji wizualnej, absolwent WFP ASP Kraków, zwycięzca konkursu na projekt znaku Ogólnopolskiej Rady Konserwatorów Dzieł Sztuki,
rozstrzygnęło konkurs na projekt wybranych elementów identyfikacji wizualnej Koła Młodych Związku Polskich Artystów Plastyków Okręg Krakowski.

Projekty zostały przygotowane przez studentów II roku studiów 1. stopnia na kierunku wzornictwo w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018 w Pracowni Podstaw Projektowania Komunikacji Wizualnej Katedry Komunikacji Wizualnej na Wydziale Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie pod kierunkiem dr Anny Myczkowskiej-Szczerskiej i dra Petera Javoríka. Autorką tej inicjatywy była pomysłodawczyni i opiekunka Koła Młodych – Bożena Boba-Dyga.
W konkursie udział wzięły 33 prace następujących osób:
Magda Baran
Natalia Bieniek
Maja Bryniarska
Grzegorz Ciemięga
Aleksandra Cygoń
Dominika Czekierda
Michał Dubanik
Luiza Dumma
Artur Fular
Małgorzata Gidel
Maciej Gil
Katarzyna Greczka
Mateusz Góralczyk
Roman Ihnatovskyy
Adriana Jakubiak
Weronika Kierzkowska
Marcin Kościółek
Kamil Kozik
Jakub Łodej
Wiktoria Mazur
Małgorzata Ojczenasz
Paulina Pazowska
Hanna Pitala
Tomasz Rodzynkiewicz
Paulina Romańczuk-Orepuk
Anna Rykała
Karolina Róg
Emil Strychała
Arkadiusz Typkiewicz
Karol Wadycki
Linda Wojtera
Daria Wróblewska
Magdalena Zawada.
Po wnikliwym zapoznaniu się ze wszystkimi pracami konkursowymi, szczegółowej analizie projektów oraz konfrontacji poglądów jurorów w trakcie dyskusji, w drodze głosowania jury postanowiło przyznać następującym osobom przewidziane regulaminem nagrody i wyróżnienia:



I miejsce – wdrożenie projektu – Adriana Jakubiak

II miejsce – Kamil Kozik

III miejsce – Marcin Kościółek

3 równorzędne wyróżnienia honorowe – Mateusz Góralczyk, Karolina Róg, Anna Rykała


Jury zgodnie podkreśliło niezwykle wysoki poziom wszystkich zaprezentowanych prac konkursowych.
 
Serdecznie gratulujemy!








Adriana Jakubiak, I miejsce

Adriana Jakubiak, I miejsce

Kamil Kozik, II miejsce

Kamil Kozik, II miejsce

Marcin Kościółek, III miejsce

Marcin Kościółek, III miejsce

Mateusz Góralczyk, wyróżnienie

Karolina Róg, wyróżnienie

Anna Rykała, wyróżnienie