Login:

Hasło:

Ostatnio dodane

2020.05.25
Harmonogram obron dyplomów licencjackich - II termin - 5.06.2020 r.
...

|czytaj|

2020.04.30
Projekt Arting 2020
Uwaga! Zmiana w regulaminie: prace konkursowe można również n ...

|czytaj|

2020.04.09
Życzenia wielkanocne
...

|czytaj|

2017.01.13
Colour Culture Science - księga abstraktów
Książka abstraktów wystąpień uczestników Międzynarodowej ...

|czytaj|

Polecane linki

|Więcej|

Start » kadra

Kadra

#asystent

mgr Agnieszka Jucha

|Katedra Komunikacji Wizualnej|Nr telefonu: +48 12 292 62 92, wewn.:

Absolwentka Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Obecnie Product Designer i Team Leader w Netguru zajmuje się projektowaniem stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz identyfikacji wizualnej dla produktów cyfrowych, wcześniej pracując w Vormie współpracowała z wieloma start-upami pomagając im zaistnieć na rynku.

–––––

W 2012 roku rozpoczęła studia I stopnia na Wydziale Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. W 2014 roku odbyła 3 tygodniowy staż w agencji reklamowej Opus B, a w okresie listopad 2014 - styczeń 2015 w agencji Good At pracując jako projektant grafiki użytkowej. Podczas studiów uzyskała 1 miejsce w Międzynarodowym Konkursie Talent Designu w Zlínie w Czechach, w kategorii projektowania akcesoriów modowych.

W 2015 roku obroniła z wyróżnieniem dyplom licencjacki pt. Projekt systemu oznakowania składników branży kosmetycznej, której promotorką była dr hab. Barbara Widłak. Został on zakwalifikowany do finału konkursu na najlepsze opakowanie Art of Packaging, w kategorii Debiuty oraz brał udział w licznych wystawach m.in. najlepszych dyplomów ASP w Pałacu Sztuki w Krakowie oraz podczas Międzynarodowych Biennale Studenckiej Grafiki Projektowej Agrafa.

Ważnym wyróżnieniem była Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia dla studentów uczelni artystycznych. W latach 2013-2017 otrzymywała również Stypendium Rektora dla najlepszych studentów.

W 2015 roku brała udział w programie wymiany zagranicznej studentów
w ramach stypendium CEEPUS uczęszczając na Wydział Sztuki ALUO na Uniwersytecie w Lublanie w Słowenii. W tym samym roku rozpoczęła staż w studiu projektowym VORM, który przerodził się w stałą współpracę.

W maju 2017 roku obroniła z wyróżnieniem pracę magisterską pt. Strony rodzinne – identyfikacja wizualna Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie i otrzymała ocenę celującą. Promotorką dyplomu była dr hab. Barbara Widłak. Projekt był prezentowany w Pałacu Sztuki Najlepsze dyplomy ASP 2017, w Bardejovie (Słowacja) w 2017 roku w ramach Poster Quadrennial Bardejov oraz na wystawie Graduation Projects 2017 – Zamek Cieszyn.

Od grudnia 2017 nieprzerwanie kontynuuje pracę w firmie Netguru na stanowisku Product Designera i team Leadera zajmując się projektowaniem stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz komunikacji wizualnej dla produktów cyfrowych. Dodatkowo jest odpowiedzialna za rozwijanie usługi projektowania brandingu.

Współorganizatorka 3 edycji Dribbble Kraków Meetup, w których łącznie wzięło udział ponad 600 osób. Podczas studiów jako wolontariusz pomagała również przy organizacji i opracowywaniu materiałów dla dwóch edycji konferencji MCE.