08 / 03 / 2023

28. Międzynarodowe Biennale Plakatu w Warszawie

ZGŁOŚ SWOJĄ PRACĘ

SUMA NAGRÓD: 77 000zł

Rozpoczyna się nabór prac do dwóch konkursów w ramach 28. Międzynarodowego Biennale Plakatu w Warszawie.
1. Pierwszy z nich to Konkurs Główny, który skierowany jest do projektantów graficznych, artystów oraz studentów i otwarty jest na wszystkie prace powstałe w latach 2021-2023. Nabór prac trwa do 15 marca 2023 roku. Wszystkie prace zostaną poddane ocenie przez międzynarodowe jury, a wybrane plakaty zostaną zaprezentowane na wystawie głównej w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

2. Konkurs Tematyczny skupia się na pojęciu „dom„, zachęcając do refleksji nad rolą, jaką odgrywa on w życiu człowieka, jego tożsamości i kulturze. Nabór prac trwa do 15 kwietnia 2023 roku i jest otwarty dla artystów, projektantów, studentów oraz innych osób zainteresowanych projektowaniem graficznym.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursach i zaprezentowania swojego talentu na międzynarodowej scenie plakatu. To doskonała okazja do pokazania swoich umiejętności oraz do przemyślenia ważnych kwestii dotyczących naszego życia i kultury.