21 / 11 / 2023

3 Wystawy Wydziału Wzornictwa ASP w Gdańsku

21 / 11 / 2023

Z przyjemnością prezentujemy fotorelację z trzech inspirujących wystaw oraz naszego spotkania z zespołem Wydziału Wzornictwa ASP w Gdańsku. To wydarzenie stanowiło znakomitą okazję do wymiany doświadczeń i pogłębiania wiedzy w dziedzinie wzornictwa.

Wśród naszych gości mieliśmy zaszczyt gościć:

• Dr. Jakuba Gołębiewskiego, Dziekana Wydziału Wzornictwa,
  • Dr. hab. Piotra Mikołajczaka, Prorektora ds. Nauki i Ewaluacji, profesora ASP,
  • Dr. Mirosława Rekowskiego, który poprowadził gościnny wykład na temat projektowania dla ginącego języka kaszubskiego,
  • Agatę Dojlitko, kuratorkę wystaw.

Spotkanie zakończyło się wspaniałym wernisażem, który umożliwił bezpośrednią wymianę doświadczeń z pracownikami i przedstawicielami Wydziału Wzornictwa ASP w Gdańsku. Nasza współpraca jest kontynuacją wcześniejszej wizyty, kiedy to w lutym prezentowaliśmy naszą wystawę „WFP na fali” w gdańskiej galerii Stara Zbrojownia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i pozytywną energię. Jest dla nas wielką radością, że możemy wspólnie tworzyć i prezentować efekty naszej pracy w postaci tych wyjątkowych wystaw.