22 / 04 / 2022

Design międzygatunkowy / Agata Kiedrowicz i dr Magdalena Małachowska

22 / 04 / 2022

We wtorek 26 kwietnia o godzinie 13:15 zapraszamy serdecznie na wykład gościnny (online) o tytule Design międzygatunkowy. Link do wydarzenia TUTAJ

Wykład poprowadzi Agata Kiedrowicz i dr Magdalena Małachowska.

Agata Kiedrowicz. Kuratorka i krytyczka designu, edukatorka i wykładowczyni (@akademiasztuki.szczecin, @schoolofform, @collegium_da_vinci). Zajmuje się prognozami trendów i kreatywną strategią dla marek związanych ze sztuką, modą i designem. Łączy doświadczenie kuratorskie, badawcze i teoretyczne, przekładając je na skuteczne rozwiązania dla edukacji, sztuki i biznesu.

dr Magdalena Małachowska. Ekonomistka z ludzkim podejściem na świat. Wykładowczyni @akademiasztuki.szczecin, współzałożycielka Service Design Polska, start-upu MOJA, początkująca kuratorka. Wdraża zmianę, łączy różnorodne metodologie i dyscypliny w kraju i za granicą. Bada i projektuje doświadczenia. Łączy myślenie intuicyjne z analitycznym. Mama dwóch synów. Mieszka w mieście pachnącym czekoladą.

Zapraszamy na wykład!

Emotional Clothing, Projekt: Iga Węglińska, Zdjęcie: Emilia Łapko