09 / 11 / 2022

Dr hab. Łukasz Mamica – Ekonomiczna i społeczna wartość designu

09 / 11 / 2022

???? Zapraszamy na wykład gościnny pt. Ekonomiczna i społeczna wartość designu, który poprowadzi dr hab. Łukasz Mamica.

Dr hab. Łukasz Mamica, prof. UEK, Kierownik Katedry Gospodarki Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Koordynator obszaru badawczego Industrial Policy and Development w międzynarodowym stowarzyszeniu ekonomistów European Association for Evolutionary Political Economy (EAEPE). Redaktor tematyczny Kwartalnika Zarządzanie Publiczne w obszarze ekonomii. Od 2005 r. redaktor naczelny kwartalnika Innowacyjny Start. Prowadzi badania z zakresu ekonomicznego znaczenia designu, polityki przemysłowej i energetycznej, innowacyjności przedsiębiorstw i kreatywności. Autor koncepcji kokreatywnego uniwersytetu.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

Wykład odbędzie się fizycznie, na Wydziale, w najbliższy wtorek 15 listopada o godzinie 13:15