02 / 03 / 2023

Konkurs Zainspirowani Japonią

02 / 03 / 2023

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie graficznym z 12-letnią historią, którego celem jest promocja kultury i sztuki japońskiej w środowisku kreatywnym.

Organizator na swojej stronie podaje informacje dotyczące konkursu:

W tegorocznej puli nagród zgromadzono nagrody rzeczowe oraz kursy edukacyjne o wartości przekraczającej 10 tysięcy złotych ufundowane przez firmę Alstor, dystrybutora produktów EIZO i Wacom w Polsce, platformę edukacyjną eduweb.pl oraz szkołę concept artu Focal Point School. Ponadto tegoroczna edycja konkursu została objęta patronatem honorowym Ambasady Japońskiej, przyznanym przez Ambasadora Japonii Akio Miyajima.

Praca konkursowa ma być zainspirowana kulturą, tradycjami, historią i sztuką japońską. Może być wykonana dowolną techniką cyfrową w postaci fotomontażu, matte painting, przetworzonej cyfrowo fotografii, digital painting, w formie grafiki wektorowej, etc.

Zapraszamy do zapoznania się z wymaganiami i wzięcia udziału.
Strona organizatora