06 / 04 / 2023

Wyjazd do siedziby Silberform w Niemczech

06 / 04 / 2023

W dniach 3-5 kwietnia mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjeździe zorganizowanym w ramach współpracy z firmą Silberform. Ta wizyta stanowiła kontynuację dotychczasowych działań prowadzonych pomiędzy naszym Wydziałem Form Przemysłowych a siedzibą Silberform w Niemczech.Studenci z Pracowni Rozwoju Nowego Produktu, Pracowni Projektowania Ergonomicznego oraz Koła Naukowego mieli okazję zapoznać się z procesem wdrożeniowym oraz produkcyjnym samochodów. Podczas wizyty studenci mieli również okazję zaprezentować etap koncepcyjny wspólnych projektów. Po intensywnym dniu poznawania nowych zagadnień, mieliśmy czas na integrację i wspólne wyjście na kręgle wieczorem.

Wyjazd zakończył się odwiedzeniem Muzeum Mercedesa w Stuttgarcie, co pozwoliło na zdobycie inspiracji do dalszej pracy nad projektami. Wymiana doświadczeń i wiedzy między naszymi studentami, a firmą Silberform wzbogaci ich wiedzę na temat praktycznych aspektów pracy w branży.