23 / 02 / 2023

Anna Sieroń – Jak projektować, by nie wykluczać?

23 / 02 / 2023

Zapraszamy na wykład gościnny pt. Jak projektować, by nie wykluczać?, który poprowadzi Anna Sieroń. Wykład odbędzie się online w najbliższy wtorek, 28 lutego o godzinie 13:15. Spotkanie odbędzie się na platformie Teams.

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania Identyfikator spotkania: 387 034 573 737
Kod dostępu: BgSfHg

Przygotowując usługi, produkty czy interfejsy powinniśmy pamiętać, że będą z nich korzystać wszyscy – wysocy i niscy, dobrze widzący i ci z problemami widzenia, neurotypowi i nieneurotypowi, świetnie słyszący, a może głusi. Żaden dizajn nie może wykluczać, każdy powinien zapraszać. Podczas spotkania chciałabym opowiedzieć jak projektować rozwiązania dla dzieci, które często nie są brane pod uwagę, jako pełnoprawni użytkownicy.

Anna Sieroń – badaczka
Zaczynała w marketingu, w polskim startupie Brainly pracowała po stronie biznesu rozwijając rynek polski i rumuński, badała chatboty, a obecnie pracuje jako UX Researcher w Allegro. Wierzy, że bez badań nie powstanie żaden dobry produkt, ani żadna dobra usługa. Po godzinach mentoruje kobiety, które chcą wejść do branży IT oraz uczy studentów.