17 / 01 / 2024

Bart Zimny – Między Światami. O różnicach w projektowaniu produktów fizycznych i cyfrowych oraz pracy w małej firmie projektowej a światowych korporacjach

17 / 01 / 2024

Zapraszamy serdecznie na wykład gościnny pt. Między Światami. O różnicach w projektowaniu produktów fizycznych i cyfrowych oraz pracy w małej firmie projektowej a światowych korporacjach, który poprowadzi Bart Zimny.

Wykład odbędzie się stacjonarnie na wydziale w najbliższy wtorek, 23 stycznia o godzinie 13:15.

Bart Zimny — projektant, przedsiębiorca, były kelner, gamer, łakomczuch i ekspert ds. wąsów. Ukończył wydział form przemysłowych, a znaczną część swojej kariery poświęcił pracy na pograniczu produktów cyfrowych i fizycznych. Współpracował z startupami, jest założycielem firm technologicznych oraz studia projektowego. Rozpoczynając od projektowania wzornictwa, stopniowo przeszedł do projektowania produktów cyfrowych. Jako konsultant ds. projektowania pracował w jednej z największych firm doradczych na świecie, kierując również zespołem projektowym w Google. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Designu w amerykańskim Fin-Techu z Doliny Krzemowej, gdzie skupia się na projektowaniu doświadczeń w dziedzinie produktów finansowych.