Oficjalna witryna Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie

Wykłady

12 / 05 / 2022

Dorota Żmudzińska – Ekspertka ds. GOZ i gospodarki odpadami w Polskim Pakcie Plastikowym12 / 05 / 2022


We wtorek 17 maja o godzinie 13:15 zapraszamy serdecznie na wykład gościnny (online) podzielony na 2 części. W pierwszej (około 30 min.) Dorota spróbuje odpowiedzieć na pytanie „Czy GOZ uratuje świat?”. W drugiej – „GOZ w praktyce – cyrkularne opakowania, koncepcja innowacji u źródła Fundacji Ellen MacArthur, oparta o najlepsze praktyki” (również około 30 min.) Link do wydarzenia TUTAJ

Wykład poprowadzi Doroty Żmudzińskiej, która jest ekspertką ds. Gospodarki Obiegu Zamkniętego oraz gospodarki odpadami w Polskim Pakcie Plastikowym.

Krótki biogram: Dorota wspiera biznes w zakresie cyrkularnej transformacji opakowań z tworzyw sztucznych. Na co dzień pracuje jako ekspertka ds. GOZ i odpadów, koordynując prace Polskiego Paktu Plastikowego – platformy, która łączy największe sieci handlowe (Biedronka, Lidl, Żabka, Kaufland etc.), producentów (Nestle, Unilever, Danone etc.) i podmioty gospodarujące odpadami w Polsce, aby wspólnie zamknąć obieg opakowań plastikowych. Entuzjastka cyrkularności, absolwentka inżynierii środowiska, ze specjalizacją w zakresie odpadów. Uczulona na stwierdzenie „nadaje się do recyklingu”. ????

https://www.linkedin.com/in/dorota-zmudzinska/


udostępnij Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na LinkedIn
Udostępnij na Facebook Idź do Facebook
Udostępnij na Twitter Udostępnij na Twitter