16 / 12 / 2022

Iga Puzdrowska – Europejskie legislacje dotyczące cyrkularności oraz ich wpływ na dizajn

16 / 12 / 2022

Zapraszamy na wykład gościnny online pt. Europejskie legislacje dotyczące cyrkularności oraz ich wpływ na dizajn. O GOZ czyli Gospodarce o Obiegu Zamkniętym słychać coraz częściej i głośniej, a świat dizajnu powinien śledzić te plany z uwagą. Podczas wykładu będzie można usłyszeć m.in. o tym:

• Jakie plany na cyrkularność ma UE?
  • Czy projektanci_ki powinni przejmować się legislacjami wprowadzanymi podczas realizacji planu działania UE dot. GOZ?
  • Jak legislacje dotyczące przejścia na gospodarkę obiegową mogą służyć projektantom_kom w procesie projektowym?
  • Jak sprowadzić idee dotyczące cyrkularności na realia rynku?

Wykład poprowadzi dyplomantka naszego Wydziału, Iga Puzdrowska.
Wykład odbędzie się w najbliższy wtorek 20.12.2022 o godzinie 13:15 na platformie Teams.