Oficjalna witryna Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie

Wykłady

08 / 01 / 2024

Jadwiga Husarska-Sobina – HUSARSKA – REsponsible Design08 / 01 / 2024


Już w najbliższy wtorek, 9 stycznia o godzinie 13:15 zapraszamy na wykład gościnny pt. HUSARSKA – REsponsible Design(projektowanie zrównoważonej przyszłości), który poprowadzi nasza absolwentka, Jadwiga Husarska-Sobina.

Krótki biogram:

Jadwiga Husarska-Sobina – założycielka Husarska – Design Studio od 2014. Od 2010 roku aktywnie promuje ekologiczne projektowanie oraz świadomość dotyczącą materiałów oraz potrzeb użytkowników. Absolwentka i konsultantka na Wydziale Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Studiowała design w Lahti Institute of Design w Finlandii oraz na MOME w Budapeszcie. Projektowała dla Nowy Styl, po studiach pracowała jako Dyrektor rozwoju produkty Paged Meble, odpowiada za strategię wielu marek Sanswiss, Apus, EgzoTech. Obecnie Dyrektor Kreatywny The True Green. Z zespołem zajmuje się między innymi: projektowaniem mebli, produktów pod wdrożenia przemysłowe oraz sprzętu medycznego.

Została odznaczona przez UNDP tytułem „Anioła ekonomii społecznej” za wsparcie rozwoju marki WellDone i Fundacji Być Razem. Ma na swoim koncie ponad 195 wdrożeń rynkowych w różnych gałęziach biznesu sprzedawanych na całym świecie. Zbawczyni 5 nagród Red Dot, Good Design Award Japan, Good Design i 2 nagrod New York Design Award. Jest doświadczonym menedżerem projektu oraz specjalistką w zakresie tworzenia nowych marek i produktów.


udostępnij Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na LinkedIn
Udostępnij na Facebook Idź do Facebook
Udostępnij na Twitter Udostępnij na Twitter