07 / 10 / 2024

Jubileusz WFP – wystawa prac studentów – Packaging Innovations

07 / 10 / 2024

Z okazji 60-lecia naszego wydziału zaprezentujemy wystawę projektów studenckich na tegorocznej edycji PACKAGING Innovations w EXPO Kraków.

Nasza ekspozycja podzielona jest na dwie części. Pierwsza przedstawia projekty opakowań i komunikacji wizualnej z ostatnich lat. Prace te łączą potrzeby producentów z troską o środowisko, skupiając się szczególnie na zagadnieniach cyrkularności.

Druga część wystawy poświęcona jest opakowaniom szklanym. Prezentowane tu projekty to efekt współpracy z międzynarodowym konkursem Glassberries Design Award, ukazujący kreatywne podejście naszych studentów do projektowania szkła.

Wystawa nie tylko demonstruje umiejętności przyszłych projektantów, ale także ich wrażliwość na wyzwania współczesnego świata. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i poznania perspektyw młodych twórców kształtujących przyszłość designu.

Lokalizacja

• Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków

Godziny działania Strefy Wystawienniczej

• 09.10.2024 (środa) 10:00-16:30
  • 10.10.2024 (czwartek) 10:00-15:30

Bilety

• Wstęp na wszystkie formaty wydarzenia jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji online.
  • Wstęp bez rejestracji – 50 zł.
  • Rejestracja na wydarzenie