Oficjalna witryna Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie

Wykłady

05 / 04 / 2022

Justyny Turek – Zrównoważone projektowanie: społeczna i środowiskowa odpowiedzialność05 / 04 / 2022


We wtorek 5 kwietnia o godzinie 13:15 zapraszamy serdecznie na wykład gościnny (online) o tytule Zrównoważone projektowanie: społeczna i środowiskowa odpowiedzialność. Link do wydarzenia TUTAJ

Wykład poprowadzi Justyna Turek, Badaczka, projektantka, facilitatorka procesów i konsultantka do sp. zrównoważonego projektowania i innowacji społecznych.
 
Justyna od prawie 10 lat zajmie się projektowaniem, konceptualizacją i wdrażaniem produktów / usług prawdziwie potrzebnych. Prowadzi i doradza międzynarodowym i interdyscyplinarnym zespołom. Współpracuje przy projektach o charakterze społecznej i środowiskowej innowacji. Wspiera innych w programach mentoringowych. Doradza liderom i liderkom firm w temacie kultury pracy, zaaganżowania pracowników oraz well-beeingu. Swoje doświadczenie zdobywała pracując i mieszkając w Paryżu, Helsinkach, Nowym Jorku, w Ukrainie i w Polsce. W ciągu roku kilkakrotnie podróżuje po całym świecie w celu zbierania inspiracji i wiedzy o zmieniających się społeczeństwach i kulturach. 
Justyna jest Współzałożycielką strategiczno-wzorniczego doradztwa Change Pilots, Circular Design w Polsce oraz agencji konsultingowej Next Agents w Szwecji. Dyrektorka generalna międzynarodowej agencji, zajmującej się projektowaniem innowacji społecznych i środowiskowych, Holis. Członkini 3-ciej edycji programu Climate Leadership oraz gościnna wykładowczyni na Hyper Island.


https://www.linkedin.com/in/justynaturek/udostępnij Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na LinkedIn
Udostępnij na Facebook Idź do Facebook
Udostępnij na Twitter Udostępnij na Twitter