Oficjalna witryna Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie

Wydarzenia

02 / 06 / 2023

Konferencja DIRECTION: EARTH02 / 06 / 2023


Konferencja podsumowująca projekt DIRECTION: EARTH / KIERUNEK: ZIEMIA odbędzie się 7 czerwca w godzinach 9.00 – 16.00 na Wydziale Form Przemysłowych, ul Smoleńsk 9, sala 108.

Tematyka dotyczy problematyki zmian w środowisku naturalnym pod wpływem epoki Antropocenu oraz ich odzwierciedlenia w sztuce i projektowaniu. W konferencji wezmą udział zaproszeni prelegenci z Norwegii i Islandii: profesor Alex Booker i profesor Kine Angelo z Norwegian University of Science and Technology w Trondheim oraz profesor Katrín Ólína z Island University of the Arts w Reykjaviku. Swoje wystąpienia zaprezentują również uczestnicy projektu z Wydziału Form Przemysłowych, Wydziału Grafiki, Wydziału Rzeźby oraz Wydziału Intermediów.

W ramach wydarzenia odbędą się dwie sesje: COLOUR AND PLACE IDENTITY oraz IMAGINING THE ANTHROPOCENE.

Konferencja ma charakter otwarty oraz będzie dostępna on-line. Program znajduje się na stronie projektu:

Projekt Kierunek: Ziemia korzysta z dofinansowania o wartości € 87 310,00 otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG. Celem projektu Kierunek: Ziemia wymiana doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy szkołami partnerskimi oraz wzmacnianie kreatywności osób uczących się i rozwój kompetencji zawodowych nauczycieli.


udostępnij Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na LinkedIn
Udostępnij na Facebook Idź do Facebook
Udostępnij na Twitter Udostępnij na Twitter