Oficjalna witryna Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie

Sukcesy

15 / 05 / 2024

Konfrontacje Plakatu Studenckiego15 / 05 / 2024


Serdecznie gratulujemy naszym studentom i studentkom, którzy zakwalifikowali się do 5 edycji Międzynarodowych Konfrontacje Plakatu Studenckiego w Tarnowie. Brawa dla:

✺ Ady Dobosz
✺ Mateusza Adamczyk
✺ Zuzy Karczewskiej
✺ Ani Jaszczyk
✺ Tycjana Twardowskiego

Informacja za strony organizatora

Konfrontacje Plakatu Studenckiego to cykliczna, organizowana od 2020 roku, międzynarodowa wystawa prezentująca najciekawsze realizacje plakatów studenckich z wyższych uczelni z Polski i ze świata. Wystawie towarzyszy konkurs na najlepszy plakat drukowany oraz najlepszy plakat animowany.

Wydarzenie ma charakter przeglądu najnowszych trendów projektowych, współczesnych kierunków projektowania plakatu, w zamierzeniu stanowi także rodzaj konfrontacji różnych modeli nauczania plakatu, stosowanych w wyższych uczelniach na całym świecie.

Wystawa prezentowana jest w zabytkowych salach budynku Tarnowskiego Centrum Kultury oraz na płycie Rynku w Tarnowie. Co roku, w ramach ekspozycji, oglądać można plakaty zróżnicowane tematycznie i formalnie: o tematyce społecznej, kulturalnej, politycznej, plakaty animowane, typograficzne, autorskie, reklamowe.

Wydarzenie organizowane jest przez Wydział Sztuki Akademii Tarnowskiej we współpracy z Tarnowskim Centrum Kultury i objęte jest patronatem prezydenta Miasta Tarnowa.


udostępnij Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na LinkedIn
Udostępnij na Facebook Idź do Facebook
Udostępnij na Twitter Udostępnij na Twitter