Oficjalna witryna Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie

Konkursy

14 / 03 / 2022

Konkurs make me! 2022



14 / 03 / 2022



Międzynarodowy konkurs wzorniczy make me! to jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń w dziedzinie projektowania w Europie i kluczowy element Łódź Design Festival.
Najważniejszym celem make me! jest prognozowanie nadciągających trendów, odważnych idei, oraz wsparcie młodych projektantów, którzy są gotowi do startu. Finaliści ubiegłych edycji podkreślają możliwości, jakie otworzyły się przed nimi dzięki obecności w konkursie, w tym: zaistnienie w środowisku projektowym, promocję poprzez liczne publikacje czy kolejne wystawy. Konkurs realizowany od 2008 roku, adresowany jest nie tylko do designerów, ale także adeptów kierunków artystycznych i projektowych.
Dedykowany wszystkim, których do procesu projektowego zapala impuls wywołany dostrzeżeniem potrzeby lub problemu. W make me! nagradzane są również projekty eksperymentujące z materiałem czy poszukujące nowych interpretacji dotychczasowych funkcji. Zgłoszone prace oceniane są dwuetapowo przez specjalnie dobrane, różnorodne w swoich zainteresowaniach grono jury, a dzięki otwartej dla publiczności prezentacji projektów na wystawie i kontaktom z ekspertami, make me! może być trampoliną do dalszego rozwoju zawodowego.

Nabór zgłoszeń trwa od 15.12.2021 do 28.03.2022. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas najbliższej edycji Łódź Design Festival w dniach 12-22.05.2022. Pula nagród make me! Design Awards 2022 to aż 60.000 zł! Sponsorem nagrody specjalnej w wysokości 10.000 zł jest firma INTERPRINT Polska. Swoją nagrodę, również w wysokości 10.000 zł przyzna firma Cosentino.

Więcej informacji na stronie organizatora


udostępnij Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na LinkedIn
Udostępnij na Facebook Idź do Facebook
Udostępnij na Twitter Udostępnij na Twitter