08 / 05 / 2024

Konkurs na nagrodę Jamesa Dysona i prelekcja Piotra Tłuszcza!

08 / 05 / 2024

W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy na wydarzenie!

Drogi Studencie/ Studentko,
cieszymy się, że możemy zaprosić Cię na wydarzenie Q&A online dotyczącego Konkursu Nagroda Jamesa Dysona rozgrywającego się na terenie państw położonych w Europie, krajach Bliskiego Wschodu i w Afryce.

Konkurs Nagroda Jamesa Dysona to międzynarodowy konkurs inżynieryjno-projektowy organizowany przez Fundację Jamesa Dysona. Ma on na celu zachęcanie i inspirację następnej generacji inżynierów do projektowania rozwiązań dla problemów współczesności. Oprócz wygrania znaczącej nagrody pieniężnej, zwycięzcy mogą zyskać rozgłos w mediach, co daje im możliwość rozwijania swoich pomysłów i ich realizacji.

Konkurs jest otwarty dla studentów oraz doktorantów, którzy aktualnie studiują lub ukończyli studia z zakresu inżynierii lub projektowania w ciągu ostatnich czterech lat.

To wyjątkowa szansa, by zadać pytania i zgłębić tajniki pracy inżyniera w Dyson oraz zdobyć wskazówki wspierające Twoją aplikację konkursową.

Wśród prelegentów będą m.in. Piotr Tłuszcz, zwycięzca James Dyson Award 2023, wynalazca The Life Chariot oraz inżynier Dysona, Anna Kennedy, która przybliży idee oraz podejście firmy Dyson do rozwiązywania problemów i procesu projektowania iteracyjnego.

• Data: 15.05.2024
  • Godzina: 12:00-13:00

Link do rejestracji na wydarzenie dostępny jest pod linkiem: https://forms.office.com/e/KizfXwvdHq

Link do wydarzenia online zostanie wysłany drogą mailową kilka dni przed datą wydarzenia.