Oficjalna witryna Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie

Aktualności Projekty

30 / 06 / 2022

Letnia Szkoła Designu wznawia swą działalność!30 / 06 / 2022


Po przerwie spowodowanej pandemią, Letnia Szkoła Designu wznawia swoją działalność. Zapraszamy dzieci na wyjątkowe zajęcia, które odbywać się będą między 5 czerwca a 5 sierpnia na Wydziale Form Przemysłowych krakowskiej ASP (ul. Smoleńsk 9).

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie ankiety uczestnika, deklaracji uczestnictwa i zgód RODO. Można je pobrać wraz z regulaminem na www lub wypełnić na miejscu (proszę sprawdzić jakie dane będą potrzebne). Prosimy o uważne i czytelne wypełnianie dokumentów. Dokumenty muszą być dostarczone w oryginale.

Zgłoszenia należy przesyłać mailowo od 1 lipca 2022 r. na adres pu.wfp@asp.krakow.pl z podaniem imienia i nazwiska dziecka, wieku, nazwy i daty zajęć. Zgłoszenie jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje o dostępności miejsc i potwierdzenia będą wysyłane raz dziennie (wieczorem).

Stan zapisów będzie widoczny w arkuszu online.

Ewentualnie pytania należy kierować mailowo na adres bgroborz@asp.krakow.pl (w temacie wiadomości proszę wpisać Letnia Szkoła Designu).

Plan zajęć dostępny na www.


udostępnij Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na LinkedIn
Udostępnij na Facebook Idź do Facebook
Udostępnij na Twitter Udostępnij na Twitter