Aktualności Projekty

30 / 06 / 2022

Letnia Szkoła Designu wznawia swą działalność!

30 / 06 / 2022

Po przerwie spowodowanej pandemią, Letnia Szkoła Designu wznawia swoją działalność. Zapraszamy dzieci na wyjątkowe zajęcia, które odbywać się będą między 5 czerwca a 5 sierpnia na Wydziale Form Przemysłowych krakowskiej ASP (ul. Smoleńsk 9).

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie ankiety uczestnika, deklaracji uczestnictwa i zgód RODO. Można je pobrać wraz z regulaminem na www lub wypełnić na miejscu (proszę sprawdzić jakie dane będą potrzebne). Prosimy o uważne i czytelne wypełnianie dokumentów. Dokumenty muszą być dostarczone w oryginale.

Zgłoszenia należy przesyłać mailowo od 1 lipca 2022 r. na adres pu.wfp@asp.krakow.pl z podaniem imienia i nazwiska dziecka, wieku, nazwy i daty zajęć. Zgłoszenie jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje o dostępności miejsc i potwierdzenia będą wysyłane raz dziennie (wieczorem).

Stan zapisów będzie widoczny w arkuszu online.

Ewentualnie pytania należy kierować mailowo na adres bgroborz@asp.krakow.pl (w temacie wiadomości proszę wpisać Letnia Szkoła Designu).

Plan zajęć dostępny na www.