11 / 06 / 2022

Nasi studenci w Radio Kraków!

11 / 06 / 2022

Jak mogą wyglądać obręcze kół samochodów elektrycznych? Na to pytanie odpowiedzieli studenci I stopnia, pierwszy rok: Michał Rycerski oraz drugi rok: Zofia Saługa, Aleksandra Wróbel, Tycjan Twardowski Wydział Form Przemysłowych ASP w Krakowie, w ramach zajęć Techniki prezentacyjne, które prowadzi Fryderyk Zyska / ZYSKA Styling. Celem projektu było stworzenie konceptualnej wizji felgi lub flakonu perfum, inspirowanego językiem stylistycznym marki Jaguar.

Koncepcje powstały w Katedrze Podstaw Projektowania, WFP, Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Temat realizowany był przy współpracy z Jaguar, Car Master Kraków.
Zapraszamy do odsłuchania nagrania z audycji Radiostrada w Radio Kraków.
Prowadzonej przez Marcina Koczybę i Fryderyka Zyskę, zrealizowanej przez Wojciecha Wasiaka.