Oficjalna witryna Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie

Konkursy

15 / 02 / 2023

Packaging Innovations – Strefa Studenta 202315 / 02 / 2023Strefa Studenta to konkurs kierowany do młodych projektantów z pasją tworzenia. Dzięki udziałowi w konkursie uczestnicy mają szansę rozpocząć swoją karierę w samym sercu branży opakowań, czyli na Targach Packaging Innovations. To niepowtarzalna szansa na nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych i pozyskaniu poważnych zawodowych zleceń. Każde opakowanie jest projektowane przez specjalistów z zakresu kilku dziedzin, odpowiadając na potrzeby zarówno wizualne, jak i użytkowe. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w 3 kategoriach

W imieniu organizatora Targi w Krakowie Sp. z o.o. zapraszamy do udziału w konkursie projektowym w ramach tegorocznej edycji Packaging Innovations. 

Konkurs składa się z dwóch etapów i zostanie rozstrzygnięty w trzech kategoriach: Wrażenie, Funkcjonalność i forma oraz Szata graficzna.

I etap

Stwórz projekt i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Prace konkursowe można zgłaszać do 30 kwietnia 2023r. do godziny 12:00. Zostaną one ocenione przez profesjonalne Jury, w skład którego wejdą eksperci branży opakowaniowej oraz graficznej. Zostanie wyłonionych 12 prac do finałowego etapu konkursu. Lista nominowanych prac zostanie podana na naszej stronie internetowej w zakładce „Strefa Studenta” już 20 maja 2023r. 

II etap

Autorzy nominowanych prac zostaną zaproszeni na finał konkursu, który odbędzie się 20-21 września 2023r. w EXPO Kraków podczas 15. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations w specjalnie stworzonej strefie wystawienniczej. Uczestnicy konkursu podczas 2-minutowych prezentacji będą mieli szanse zaprezentować prototypy swoich prac, opowiedzieć o nich Jury i odpowiedzieć na pytania ekspertów. Jury na podstawie ocen projektów oraz prezentacji uczestników wyłonią zwycięskie prace w każdej z 3 kategorii.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie: https://packaginginnovations.pl/strefa-studenta 


udostępnij Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na LinkedIn
Udostępnij na Facebook Idź do Facebook
Udostępnij na Twitter Udostępnij na Twitter