30 / 05 / 2022

Stypendia Santander dla studentów i doktorantów!

30 / 05 / 2022

Został ogłoszony nabór na Stypendia Santander na realizację projektu artystycznego indywidualnego lub zespołowego. Stypendium skierowane jest do studentów i doktorantów ASP w Krakowie. Do zdobycia jest 25 stypendiów po 2500 zł we wszystkich dziedzinach sztuk pięknych, projektowych i konserwatorskich.

Aplikować można do 6 czerwca 2022 r. na platformie Santander Scholarships.
Nie zwlekajcie!

Aby aplikować:

1. Zarejestruj się na platformie Santander Scholarships i aktywuj konto – na adres e-mail dostaniesz link aktywacyjny (jeżeli posiadasz już konto na platformie nie musisz tego robić ponownie).
  2. Zaloguj się na platformie
  3. Na stronie programu wyciśnij czerwony przycisk widoczny po prawej stronie „Zarejestruj się” oraz uzupełnij i wyślij formularz – otrzymasz potwierdzenie mailowe.

Wymagany status aplikującego (co najmniej 1 z wskazanych): student , student/doktorant z państw(a): Polska. Z uniwersytetu/ów: Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Koordynator projektu:
Katarzyna Gwiazda, e-mail: kgwiazda@asp.krakow.pl