13 / 06 / 2023

Współpraca z Międzynarodowymi Targami Opakowań Packaging Innovations

13 / 06 / 2023

W czerwcu tego roku doszło do partnerstwa między Targami EXPO w Krakowie a Akademią Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Obie instytucje podpisały ramowe umowy, które mają na celu wspólną działalność badawczo-rozwojową. W ramach współpracy studenci Wydziału Form Przemysłowych wezmą udział w Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations. Z kolei Wydział Architektury Wnętrz zaprezentuje swoją ekspozycję w ramach Krakow International Interior & Architecture Fair. Podczas wrześniowych Targów EXPO 2023 w Sali Wiedeń będziemy mieli okazję zaprezentować dodatkową wystawę prac studentów WFP.

Wszystkie przedsięwzięcia zostały objęte patronatem JM Rektora ASP prof. Andrzeja Bednarczyka. Wydarzenie pozwoli nam promować innowacyjne rozwiązania wzornicze powstające w ramach szeroko rozumianej komunikacji wizualnej oraz projektowania produktu. Jesteśmy przekonani, że nasza obecność na Targach EXPO w Krakowie to bardzo dobra okazja do wymiany doświadczeń między studentami i przedstawicielami firm. Będzie to również przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości designu oraz zbudowania wartościowych relacji biznesowych.