Oficjalna witryna Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie

Wykłady

29 / 03 / 2023

Wstęp do Przemysłu 4.0 oraz 10 zasad prowadzenia biznesu wg Stefana Życzkowskiego29 / 03 / 2023


Zapraszamy na wykład gościnny pt. Wstęp do Przemysłu 4.0 oraz 10 zasad prowadzenia biznesu wg Stefana Życzkowskiego, który poprowadzi Stefan Życzkowski. Wykład odbędzie się stacjonarnie na wydziale w najbliższy wtorek, 4 kwietnia o godzinie 13:15.

Krótki biogram: Stefan Życzkowski, założyciel, współwłaściciel, wieloletni prezes ASTOR, obecnie w funkcji przewodniczącego rady strategicznej spółki. Przewodniczył Radzie Uczelni Politechniki Krakowskiej pierwszej kadencji w latach 2019-2020. Jest członkiem Rady Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości, Komitetu Automatyki i Robotyki Polskiej Akademii Nauk oraz Business Centre Club. Od października 2020 działa jako Przewodniczący Rady Nadzorczej w Związku Pracodawców Forum Automatyki i Robotyki Polskiej. Od wielu lat zaangażowany w propagowanie idei Przemysłu 4.0 w Polsce. Bierze udział w licznych debatach dzieląc się wiedzą oraz ponad 30-letnim doświadczeniem pracy z przemysłem. Zasiada w Loży ekspertów Business Centre Club jako ekspert ds. Przemysłu 4.0. 
Laureat wielu nagród i odznaczeń, w tym tytułów „Ten, który zmienia polski przemysł” czy „Innowator Małopolski”, „Człowiek Roku 2020 Gazety Krakowskiej”. Nagrodzony Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości. W 2022 roku odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi za działalność społeczną i charytatywną. Wierzy, że ludzie są najlepszym kapitałem. W każdym podejmowanym przez siebie działaniu, kieruje się zasadami współdziałania i budowania długotrwałych relacji opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu: #chodzioludzi. To w oczywisty sposób przekłada się na sposób funkcjonowania biznesu.


udostępnij Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na LinkedIn
Udostępnij na Facebook Idź do Facebook
Udostępnij na Twitter Udostępnij na Twitter