21 / 10 / 2023

Wszystko jest połączone. Design systemy w projektowaniu produktów cyfrowych – Karina Graj

21 / 10 / 2023

Zapraszamy na wykład gościnny pt. Wszystko jest połączone. Design systemy w projektowaniu produktów cyfrowych, który poprowadzi Karina Graj. Wykład odbędzie się stacjonarnie na wydziale w najbliższy wtorek, 24 października o godzinie 13:15.

Podczas wykładu przyjrzymy się, jak daleko idące konsekwencje mogą mieć nasze wybory projektowe. Zobaczymy, jak budować spójne wewnętrznie produkty i podejmować odpowiedzialne decyzje. Zgłębimy tajniki Figmy, by nauczyć się automatyzować to, co nudne i zyskać więcej czasu na myślenie.

Krótki biogram: Karina Graj – projektantka produktów cyfrowych, specjalistka w zakresie design systemów. Pracuje z klientami z całego świata (od Australii po Stany Zjednoczone) i różnych branż (fintech, healthtech, rozrywka). Okazjonalnie uczy projektowania interfejsów na Uniwersytecie Jagiellońskim.