03 / 06 / 2024

Wystawa końcoworoczna WFP 2023/2024

03 / 06 / 2024

Serdecznie zapraszamy na wernisaż Wystawy końcoworocznej prac studentów i studentek Wydziału Form Przemysłowych!

•  wernisaż: 09.06.2024, godz. 18:00
  •  wystawa czynna: 09.06 – 16.06.2024, 10:00-18:00
  •  miejsce: Smoleńsk 9, Kraków
  • wydarzenie na Facebooku

Siedem wydziałów i dziewięć kierunków. Dziewięćset osób studiujących w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych – zarówno tych na początku swojej artystycznej drogi, jak i tych, którzy odliczają już godziny do obrony dyplomów. Wśród pokazujących swoje pracę znajdą się zarówno debiutujący, jak i uczestniczący prestiżowych przeglądów oraz zwycięzcy i laureaci licznych konkursów. Od 9 czerwca będą prezentować dzieła, nad którymi pracowali przez ostatnie miesiące.

Będziecie mieli okazję zobaczyć nie tylko nowatorskie rozwiązania w dziedzinie projektowania użytkowego, ale również ciekawe projekty artystyczne. Zobaczcie, jak nasi studenci łączą estetykę z funkcjonalnością, tworząc nie tylko piękne, ale i przede wszystkim użyteczne projekty.

Dołączcie do nas w niedzielny wieczór i doświadczcie wspaniałej atmosfery naszego wydziału. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Do zobaczenia już wkrótce!