Oficjalna witryna Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie

Aktualności

22 / 07 / 2022

Zapisy na kolejny tydzień Letniej Szkoły Designu 25-29.07.202222 / 07 / 2022


Kolejna tura warsztatów od poniedziałku 25.07.2022, a w nich warsztaty majsterkowania „Stukanie młotkami”, warsztaty rysunkowe pt. „Instrukcja działania wszystkiego” oraz projektowanie grafik na koszulki.

Gorąco zachęcamy do zapisów dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 14 lat, które chcą przeżyć niezapomniane chwile w świecie sztuki i projektowania! Zgłoszenia prosimy nadsyłać mailowo na adres pu.wfp@asp.krakow.pl, z podaniem imienia i nazwiska dziecka, wieku, nazwy i daty zajęć. Zgłoszenie jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje o dostępności miejsc i potwierdzenia będą wysyłane raz dziennie (wieczorem). 
Stan zapisów będzie widoczny w arkuszu online

Przypominamy najważniejsze informacje:

Dla kogo? Dla dzieci (zajęcia przeznaczone są dla różnych grup wiekowych) 
Kiedy? Od 5 czerwca – 5 sierpnia 2022 
Gdzie? Na Smoleńsk 9, w pracowniach dydaktycznych WFP 
Warunki? Zajęcia są bezpłatne dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Operacyjnego „Wiedza Edukacja Rozwój” w ramach programu POWR.03.01.00-IP.08-00-UMO/17. 

Jedynym warunkiem jest wypełnienie ankiety uczestnika, deklaracji uczestnictwa i zgód RODO. Można je pobrać wraz z regulaminem ze strony ASP lub wypełnić na miejscu (proszę sprawdzić jakie dane będą potrzebne). Prosimy o uważne i czytelne wypełnianie dokumentów. Dokumenty muszą być dostarczone w ORYGINAŁ

Pytania: proszę przesyłać mailowo na adres bgroborz@asp.krakow.pl (w temacie wiadomości proszę wpisać Letnia Szkoła Designu.

Do zobaczenia!


udostępnij Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na LinkedIn
Udostępnij na Facebook Idź do Facebook
Udostępnij na Twitter Udostępnij na Twitter