27 / 09 / 2021

Zgłoś pracę dyplomową do Graduation Project 2021!

27 / 09 / 2021

Drodzy absolwenci! W imieniu Organizatora konkursu serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 20. edycji przeglądu najlepszych prac dyplomowych z grafiki użytkowej i wzornictwa z Krajów Wyszehradzkich. Prace w postaci ilustracji i krótkiego opisu można wgrywać do 31 października 2021 roku za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Szczegóły, w tym, regulamin przeglądu i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie, w zakładce „Weź udział”. Do przeglądu zgłaszane mogą być tylko prace dyplomowe obronione w okresie od 2 listopada 2020 do 31 października 2021 w szkołach krajów Grupy Wyszehradzkiej, bądź przez obywateli Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i Węgier na uczelniach zagranicznych.

Wystawa: Prace laureatów przeglądu zostaną zaprezentowane na wystawie w Cieszynie w pierwszym kwartale 2022 roku w Zamku Cieszyn.