15 / 01 / 2022

Nasi absolwenci nagrodzeni w Graduation Project 2021!

15 / 01 / 2022

W 20. edycji przeglądu dyplomowego Graduation Project wyróżniono dwóch naszych absolwentów i studentkę:

W kategorii 3D dwa świetne projekty, nagradzane również w innych konkursach:
– projekt ortezy wspomagającej leczenie młodzieńczej skoliozy idiopatycznej, autorstwa Sonii Nowok, realizowany pod kierunkiem prof. Czesławy Frejlich i mgr Karola Cyrulika. Autorka jest m.in. laureatką Stypendium Santander Universidades na rozwój koncepcji ortezy.
Więcej informacji o projekcie

– projekt MALU – personalny holter EKG dla dzieci, autorstwa Zofii Hernas, która jest naszą studentką 1 roku studiów magisterskich. Praca licencjacka realizowana na Wydziale Projektowym, ASP w Katowicach pod kierunkiem naszej absolwentki, dr Agnieszki Fujak. Projekt zdobył wiele prestiżowych nagród.
Więcej informacji o projekcie

W kategorii 2D doceniony został projekt Kacpra Grenia Okolica — esej wizualny o Krakowie i akcja społeczna. Projekt realizowany pod kierunkiem dr hab. Anny Myczkowskiej-Szczerskiej, prof. ASP.
Więcej informacji o projekcie

Serdecznie gratulujemy autorom i promotorom oraz życzymy dalszych sukcesów!