Oficjalna witryna Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie

Sukcesy

25 / 09 / 2023

Nasze absolwentki wśród finalistów 'Szczęśliwej Trzynastki’ Konkursu Dobry Wzór!25 / 09 / 2023


Z przyjemnością ogłaszamy, że nasze absolwentki znalazły się w gronie finalistów prestiżowego Konkursu Dobry Wzór w kategorii „Szczęśliwa Trzynastka”:

  • Zofia Hernas – „Utul” – zestawu produktów przeznaczonych na oddziały położnicze.
  • Anna Dudziak – „Soundset” – zestaw modułowych obiektów instrumentalnych, pozwalających na eksperymenty dźwiękowe, jam session oraz kreowanie relacji międzyludzkich.

„Szczęśliwa Trzynastka” to szczególna kategoria, zaprojektowana z myślą o wschodzących, dynamicznie rozwijających się markach. Ten konkurs otwiera drzwi dla produktów, które nie są jeszcze w fazie masowej produkcji, a nawet przyjmuje prototypy.

Od wielu lat Konkurs Dobry Wzór aktywnie wspiera młode marki, umożliwiając im wejście na rynek i rozwijanie się zawodowo.

Dyplomy magisterskie, które były efektem pracy Zofii Hernas i Anny Dudziak, powstały pod nadzorem dr Joanny Krokosz w Pracowni Projektowania Społecznie Odpowiedzialnego.


Zofia Hernas

Prywatność w placówkach leczniczych” • dyplom magisterski • 2023

Utul to projekt skierowany do kobiet przebywających na oddziałach położniczych. Składa się z dwóch elementów: utulaka – obiektu tekstylnego służącego do zwiększenia prywatności i komfortu pacjentki na sali wieloosobowej oraz z zestawu dla ciebie – pakietu produktów wspierających regenerację pacjentki.

Anna Dudziak

„Społeczny wymiar muzyki” • dyplom magisterski • 2023

Soundset — zestaw modułowych obiektów instrumentalnych do tworzenia eksperymentów dźwiękowych, jam session i relacji międzyludzkich. Celem projektu jest zaktywizowanie osób dorosłych do wspólnych działań muzycznych w formie zabawy i relaksu, dzięki kompaktowemu zestawowi prostych instrumentów.


udostępnij Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na LinkedIn
Udostępnij na Facebook Idź do Facebook
Udostępnij na Twitter Udostępnij na Twitter