09 / 07 / 2021

PGDAwards. Sukces Absolwentów i Pracowników WFP

09 / 07 / 2021

Jest nam niezwykle miło poinformować, że wśród laureatów tegorocnej edycji konkursu PGDAwards znajdziecie wiele projektów związanych z WFP!

Nasza absolwentka Balbina Fabia została wyróżniona w kategorii prac dyplomowych za pracę licencjacką Przewodnik po Krakowie, którego promotorem jest dr Natalia Pietruszewska-Golba.

Nominację w kategorii prac studenckich otrzymał Mateusz Baran za projekt identyfikacji wizualnej 16. edycji Krakowskiej Jesieni Jazzowej. Projekt został zrealizowany w Pracowni Podstaw Projektowania Komunikacji Wizualnej, pod okiem dr Natalii Pietruszewskiej-Golby i dr Petera Javorika.

Więcej informacji o tym projekcie znajdziecie tutaj

Nagrodę główną w kategorii Opakowania / Okolicznościowe opakowanie otrzymała mgr Aleksandra Zajdel za projekt opakowań Seoulkid. Więcej informacji o projekcie znajdziecie tutaj

Projekt został zrealizowany wraz z Marysią Markowską w zespole Halo Creative Studio

Wyróżnienie w kategorii Wydawnictwo / Raport, książka edukacyjna, wydawnictwo techniczne, słownik otrzymała dr hab. Monika Wojtaszek-Dziadusz za projekt Elementarza do nauki czytania i pisania.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na profilu behance autorki

PGDAwards to coroczny konkurs na najlepsze polskie projekty komunikacji wizualnej. Najciekawsze i najważniejsze realizacje z każdego roku.

Celem PGDAwards jest gromadzenie, ocenianie oraz prezentowanie najlepszych i najciekawszych polskich projektów wizualnych z każdego roku. Nagrody i wyróżnienia mają wspierać i promować działalność polskich designerów w kraju i na świecie.

Ideą konkursu jest prezentowanie wszystkich istniejących dziedzin designu wizualnego w Polsce. Dlatego lista kategorii i podkategorii konkursowych jest szeroka, rozbudowana i szczegółowa. PGDAwards to jedyny przegląd w Polsce, który w tak kompleksowy i całościowy sposób oceniania i prezentuje polskie projektowanie wizualne.

Więcej o konkursie na stronie organizatora