12 / 10 / 2021

Dzień Barwy 2021. Barwa w komunikacji wizualnej

12 / 10 / 2021

Serdecznie zapraszamy do kolejnej, 6. edycji konferencji Dzień Barwy tym razem poświęconej komunikacji wizualnej. Podczas konferencji wystąpią projektanci wzornictwa, graficy, filmowcy, artyści wizualni.
Organizatorami tegorocznej edycji Dnia Barwy są Katedra Przestrzeni i Barwy oraz Katedra Komunikacji Wizualnej Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie.
Jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji w formie stacjonarnej w auli ASP przy Pl. Matejki 13. Pandemia dała się we znaki dlatego gorąco pragniemy spotkać się bezpośrednio ze wszystkimi miłośnikami barwy. Rejestracja uczestników nastąpi bezpośrednio przed konferencją, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Ilość miejsc jest ograniczona.
Konferencja będzie również transmitowana na kanale vimeo

DZIEŃ BARWY 2021 odbywa się w ramach OPEN EYES ART FESTIVAL